Fenerbahçede Yeni Başkan Adayı

F.Bahçe'ye yeni başkan adayı

F.Bahçe'ye yeni başkan adayı
Fenerbahçe´nin aldığı başarısız sonuçlar kulüp içindeki muhalefeti hareketlendirdi.

Fanatik gazetesinin haberine göre; Sarı-Lacivertliler’de başkanlık için Hamdi Akın’ın ismi geçmeye başladı.

Fenerbahçe´nin aldığı başarısız sonuçlar kulüp içindeki muhalefeti hareketlendirdi.Devamı için başlığa tıkla.Sarı-Lacivertliler’de başkanlık için Hamdi Akın’ın ismi geçmeye başladı.

Sarı-Lacivertli kulübün ligde ve Avrupa’da kötü bir dönem geçirmesi muhalefeti ayağa kaldırdı. Kulüp muhalefetinin önde gelen isimleri çalışmalara başlayarak mayıs ayında yapılacak başkanlık seçiminde Yıldırım’ın karşısına aday çıkarmak için hazırlanıyor. Kendi aralarında Genel Kurul’da hangi ismi çıkarabileceğini tartışan grup Hamdi Akın’ı ön planda görüyor. Camia içerisinde Hamdi Akın’ın isminin taraftarlarca da sevilmesi ve özellikle Başkan Yıldırım’ın son zamanlardaki taraftar gerginliklerini de göz önünde bulunduran muhalefetteki isimlerin onayı eski yöneticiden yana kullanması olasılığını güçlendiriyor.

Yılmaz: Yıldırım’ın daha kredisi var

2000 Derneği Onursal Başkanı Şevket Yılmaz, kulübe bugüne kadar yaptıkları nedeniyle Başkan Aziz Yıldırım’ın kredisinin kolay bitmeyeceğini söyledi. Yılmaz, “Kötü sonuçlar olduğu bir gerçek. Şampiyonluk da zor, Devler Ligi’nde ilerlemek de... Hatta UEFA’ya bile kalınacağını sanmıyorum. Zico gönderilmemeliydi, Aurelio da tutulmalıydı. Her şeye karşın Başkan’ın kredisi bu sezon devam eder. Ama seneye de benzer görüntü olursa,
o zaman tartışılmaya başlanır” dedi.

0 yorum var: